Кам’янчан запрошують на поетичнй фест «Поділля Open»

Кам’янчан запрошують на поетичнй фест «Поділля Open»
  • Вже завтра у Кам’янці стартують поетичні вихідні разом із фестом «Поділля Open».
  • Цьогорічний поетичний фестиваль у Кам’янці – Подільському пройде за участі братів Капранових, Сергія Пантюка, Олекси Бика, Ніни Фіалко та інших.

Стартує фестиваль уже завтра,  18 березня, о 12.00 годині. Офіційне відкриття заплановане у Ратуші.

Упродож двох днів можна поспілкуватися із братами Капрановими, Сергієм Пантюком, Олексою Биком, Ніною Фіалко, Євгенією Заславською, Віталієм Міхалевським, Наталею Мазур та Маргаритою Камєнєвою. Це – усі учасники цьогорічного фестивалю поезії «Поділля Open».

Програму можна проглянути нижче.

Світлина із сайту міської ради

Дивіться також:

Ковдра, постільна білизна, посуд: злодій "обчистив" дачу кам’янчанина 

У Кам’янці знову пройде «Битва у фортеці» 

 

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО)
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up