Кам’янецька молодь спілкувалася із Тарасом Тополею (ФОТО, ВІДЕО)

Кам’янецька молодь спілкувалася із Тарасом Тополею  (ФОТО, ВІДЕО)
  • До Кам’янця – Подільського сьогодні, 16 лютого, завітав лідер гурту «Антитіла» Тарас Тополя.
  • Музикант спілкувався у невимушеній атмосфері із кам’янецкою молоддю.
  • Кам’янчани запитували у Тараса Тополі абсолютно усе, що їх цікавило: про особисте життя та стосунки із дружиною Alyosh-ею, творчість та натхнення, політику та війну на Сході. 

Сьогодні, 16 лютого, молоді мешканці міста мали змогу віч-на-віч поспілкуватися зі знаним українським виконавцем, лідером популярного гурту «Антитіла». Тарас Тополя для кам’янчан приготував дві зустрічі – на 12.00 у прес-центрі в міській раді (на якій і побували журналісти «20 хвилин») і на 15.00 годину в центральному корпусі КПНУ. Насправді у без того невеличкій залі місця вільного не було. Охочих поспілкуватися із талановитим музикантом виявилося чимало.

Спершу мова йшла про проект, який підтримує та допомагає реалізовувати такі діалоги зі Тарасом - «UA-Report». Насправді, річ дуже цікава. Активісти із «UA-Report» вивчають думку української молоді. Вони час-від-часу надсилають SMS-повідомлення зареєстрованим учасникам. У меседжах декілька питань на актуальну тематику: освіта, медицина, дозвілля, фінанси, статеве життя та інше.

Потім уже реалізовувалася сама бесіда із Тарасом Тополею. Спершу кам’янчани соромилися запитувати щось, адже не знали, в межах яких тем слід ставити питання. Але Тарас наголосив, що запитувати юнаки та дівчата зможуть абсолютно все. Після цього молодь уже почала сипати питаннями на різні теми.

Студенти розпитували і про особисте життя, про те, як він розпочав свою кар’єру музиканта, коли сам Тарас відчув себе популярним. Часто, особливо дівчата, розпитували у музиканта про те, як з’являються ідеї  певних пісень («Молоко», «У книжках»).

Вокаліст гурту «Антитіла» радив слухати українську музику, а також деякі композиції закордонного виробництва. Мова йшла і про перспективи розвитку музикантів в Україні, про те, що у професії найважче.

Журналістам «20 хвилин» Тарас Тополя пояснив, чому він бесідувати приїхав до Кам’янця:

«Справа в тому, що це у нас такий формат – не виключення для Кам’янця. 20 міст України. Ми їздимо. Я зустрічаюся із молоддю, з студентством і спілкуюся оттак. Давно ми це вже робили, але не робили так системно. А тепер це – у форматі туру, і Кам’янець потрапив, бо нас захотілося приїхати сюди. Завдяки партнерам, проекту «UA-Report» це стало можливим», - каже Тарас Тополя.

Тарас Тополя також заспівав під акомпанемент акустичної гітари. Послухати можна  відео нижче.

Зустріч завершилася авторграф- та селфі-сесією.

Нагадаємо, вже зовсім скоро, 5 березня, гурт «Антитіла» вперше виступатимуть у Кам’янці – Подільському.

 

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
Молодь Кам’янця закликає містян допомогти  волонтерам організації "Душа бродяги" Молодь Кам’янця закликає містян допомогти волонтерам організації "Душа бродяги"
Надзвичайники знищили гранату часів Другої Світової війни Надзвичайники знищили гранату часів Другої Світової війни Фестиваль "Бруківка" запрошує до співпраці Фестиваль "Бруківка" запрошує до співпраці Фестивальний грудень. Чому варто приїхати до Кам’янця взимку? Фестивальний грудень. Чому варто приїхати до Кам’янця взимку?
Коментарі (1)
  • Олена

    Тарас дуже гарно співає. Супер
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up