Про мистецькі події у Кам'янці - до дня Художника України

Про мистецькі події у Кам'янці - до дня Художника України
Фото Петра Ігнатьєва
  • Вчора художники України святкували професійне свято

Вчора, художники України святкували професійне свято і творці Кам'янця не виключення. Дитяча художня школа, міська школа мистецтв, Кам'янець-Подільський коледж культури і мистецтв, Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка – вирощують творчу еліту нашого міста. Протягом жовтня у нашому місті проходить чимало мистецьких подій, що торкаються творчості живописців.

До дня Художника у виставковій залі по соборній триває колективна виставка художників Кам'янеччини.

 Відбулася персональна виставка до дня народження художника Кам'янця.

Відбулася благодійна ярмарка за участі міської школи мистецтв і дитячої художньої школи Кам'янця-Подільського у міському будинку культури.

Наступна мистецька подія відбудеться 19 жовтня. Викладачі Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка з нагоди 100 річчя заснування закладу викладуть свої роботи у Виставковій залі музею.

Ще раз вітаємо художників України із професійним святом і бажаємо натхнення!

1
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
У Кам’янці відновлюють опалювальний сезон У Кам’янці відновлюють опалювальний сезон
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам'янець в Instagram: яскраві фото тижня Кам'янець в Instagram: яскраві фото тижня Рівень вакцинації кам'янчан знизився до 19% Рівень вакцинації кам'янчан знизився до 19% Вікторія Олійник перемогла у двобої "Голосу країни" Вікторія Олійник перемогла у двобої "Голосу країни"
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up