Про стосунки, фінансову кризу, поліцію: кам’янчани на «Розсміши коміка» ледь не «зірвали» 100 тисяч гривень

Про стосунки, фінансову кризу, поліцію: кам’янчани на «Розсміши коміка» ледь не «зірвали» 100 тисяч гривень
  • Улюблений кам’янецький КВН-щик Володимир Черняк уже тричі підкорював сцену популярного шоу «Розсміши коміка».
  • Учетверте жартівник на гумористичну програму прийшов зі своєю колегою, єдиною пані в колективі «Нашого формату» - Інною Богатир.
  • Кам’янчанам не вистачило зовсім трішки, аби розсмішити коміків та виграти  100 000 гривень.

Володимир Черняк та Інна Богатир – учасники улюбленої команди КВН із Кам’янця – Подільського. Команда «Наш формат» знана завдяки тому, що постійно готує для кам’янчан гумористичні програми, а також показують свої жарти всій Україні на телевізійних шоу та КВН-лігах. Володимир Черняк уже не вперше підкорює сцену на шоу «Розсміши коміка». Останнього разу, що Володимир брав участь у шоу, він залучився підтримкою Інни Богатир, єдиної пані в чоловічому колективі «Нашого формату».

Кам’янчани жартували про побутові родинні проблеми, фінансову кризу, кохання й стосунки, поліцію, новинки у сфері технологій. Подивитися виступ кам’янчан можна тут:

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина
Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи На яку погоду слід очікувати кам'янчанам цього тижня? На яку погоду слід очікувати кам'янчанам цього тижня?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up