Тарас Тополя приїде до Кам’янця. Поки без гурту «Антитіла»

  • Напередодні концерту гурту «Атитіла», вокаліст колективу приїде до Кам’янця.
  • 16 лютого Тарас Тополя поспілкується із кам’янецькою молоддю.
  • Буде дві зустрічі: на 12.00 годину та на 15.00 годину.
Тарас Тополя приїде до Кам’янця. Поки без гурту «Антитіла»

Вокаліст відомої української музичної групи вже завтра, 16 лютого, спілкуватиметься віч-на-віч із кам’янецьою молоддю. Теми розмов: «Наше майбутнє в Україні», «Життя музикантів та тур «Сонце»», «Волонтерська та громадська діяльність». Не обійдеться, звісно ж, без автограф-сесії.

Перша зустріч, котра відбудеться завтра, запланована на 12.00 годину. Пройде вона у прес-центрі Кам’янець – Подільської міської ради. Вхід – вільний.

А наступна зустріч запланована на 15.00 годину. Спілкуватиметься Тарас Тополя вже зі студентами КПНУ ім.. Огієнка. Зустріч – а актовій залі центрального корпусу КПНУ.

Нагадаємо, вже зовсім скоро, 5 березня, гурт "Антитіла" дасть концерт у Кам'янці - Подільському.  А за 11 днів, 16 березня, для кам'янчан співатиме дружина Тараса Тополі, Alyosha.

Коментарі

У Кам’янці за минулий рік виділили майже 3 мільйони для придбання квартир сім’ям військових АТО. Упродовж двох років...

У Кам’янець циклон із Середзеномор’я принесе сніг.  

Тетяна Ясінчук мультиплікатор-режисер, яка навчає діток у рідному Чорткові створювати анімацію, провела майстер-клас для...

На засіданні депутатського клубу фахівці аргументовували важливість відкриття реабілітаційного центру для бійців АТО у...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up