У Кам’янці фестиваль «Родослав» зібрав мистецькі родини

У Кам’янці фестиваль «Родослав» зібрав мистецькі родини
світлина із сайту Кам'янець - Подільської міської ради

Вже вдруге у Кам’янці – Подільському проходить фестиваль «Родослав». 4 листопада майже двадцять мистецьких родин демонстрували свої таланти .

Сім’ї із Кам’янця – Подільського та із сусідніх областей показують мистецтво їхніх родин та розкривають секрети талантів декількох поколінь. Подружжя, діти та батьки, онуки та бабусі, сестри – такими різноплановими були цього разу мистецькі родини.

Привітав учасників заходу від імені міського голови Михайла Сімашкевича його заступник Вадим Савчук.

Упродовж двох годин глядачі мали можливість насолоджуватися виступами міцних, талановитих родин. Окрім того, в рамках фестивалю було організовано художню виставку сімей, які пензлем створюють шедеври.

За метаріалами з офіційного веб-сайту Кам’янець – Подільської міської ради.

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин
Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Кам’янець в Instagram: яскраві фото тижня Кам’янець в Instagram: яскраві фото тижня У Кам’янці-Подільському можуть збудувати три біогазові установки У Кам’янці-Подільському можуть збудувати три біогазові установки
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Кам'янця-Подільського за сьогодні

keyboard_arrow_up