10 липня - День ангела у Георгія

10 липня - День ангела у Георгія
Ілюстративне фото
  • Сьогодні, 10 липня, іменини святкуватимуть чоловіки, котрі відгукуються на імена Георгій, Мартин, Самсон.

З історії. 10 липня 1651 року - закінчилася битва під Берестечком між армією Речі Посполитої і союзним козацько-татарським військом.

Цього дня народилися:

1982 рік - Влад Яма - Український танцюрист, а також суддя телевізійних проектів «Танцюють всі!» та «Україна має талант».

1953 рік - Леонід Буряк - радянський і український футболіст, тренер. Відомий як гравець «Динамо» (Київ). Заслужений тренер України. Головний тренер національної збірної України (2002–2003).

1856 рік - Нікола Тесла -легендарний фізик, інженер та винахідник.

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин
Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Кам’янець в Instagram: яскраві фото тижня Кам’янець в Instagram: яскраві фото тижня Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up