10 листопада - Всесвітній день молоді та Міжнародний день бухгалтера

10 листопада - Всесвітній день молоді та Міжнародний день бухгалтера
  • Сьогодні, 10 листопада, в усьому світі відзначають День молоді.
  • А бухгалтери відзначають професійне свято.

Міжнародний день бухгалтера — професійне свято, яке відзначається щорічно 10 листопада. Ця дата була обрана в зв'язку з публікацією 10 листопада 1494 у Венеції праці Луки Пачолі (Luca Pacioli) «Все про арифметику, геометрію і пропорції». Один із розділів книги містив інформацію про бухгалтерські рахунки, а Пачіолі був названий «батьком бухгалтерії».

Всесвітній день молоді — міжнародне свято. Відзначається щорічно 10 листопада.  Встановлено в день завершення Всесвітньої конференції молоді, що проходила 29 жовтня — 10 листопада 1945 року в Лондоні, та заснування Всесвітньої федерації демократичної молоді.

Іменинники: Арсен, Георгій, Іван, Кузьма, , Микола, Павло, Тимофій, Ганна, Неоніла.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Розлучилися і пішли судитися - кам’янчанин вимагав поновлення права на квартиру Розлучилися і пішли судитися - кам’янчанин вимагав поновлення права на квартиру
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up