11 липня у деяких частинах Кам’янця не буде води

11 липня у деяких частинах Кам’янця не буде води
  • Кам’янчан просять запастися питною водою на 11 липня.
  • Адже у вівторок, через те, що ремонтують мережі, у деяких районах Кам’янця – Подільського водопостачання буде відсутнє.

У вівторок, 11 липня, з 9.00 по 17.00 годину буде відсутнє водопостачання в центральній частині міста та селищі Жовтневому. Про це інформує прес-служба КП «Міськтепловодоенергія». Причиною відсутності води пояснюють тим, що проводять ремонтні робіти на мережі.

Тому, кам’янчани, не забудьте запастися водою на вказаний період.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Розлучилися і пішли судитися - кам’янчанин вимагав поновлення права на квартиру Розлучилися і пішли судитися - кам’янчанин вимагав поновлення права на квартиру
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up