2 липня - День Військово-Морських Сил Збройних Сил України

2 липня - День Військово-Морських Сил Збройних Сил України
Фото з мережі Інтернет
  • День Військово-Морських Сил Збройних Сил України - то професійне свято, котре відзначають у першу неділю липня щороку.

Сьогодні, 2 липня, відзначаємо День Військово-Морських Сил Збройних Сил України. Цікаво, що святкування цього дня двічі відновлювали: сипершу було встановлене у 1996 році, а потім - скасоване у 2008, а за сім років, у 2015, знову відновлене і донині.

Іменинники: Іван, Тадей.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні? Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up