21 травня відбудеться планова промивка та знезараження водопровідних мереж

21 травня відбудеться планова промивка та знезараження водопровідних мереж
  • Містян просять запастись питною водою на вказаний період та відкрити крани для вільного проходження води

З 21 травня з 7:00 працівники комунального підприємства "Міськтепловоденергія" проводитимуть планову промивку та знезараження водопровідних мереж та споруд Кам'янця.

Про це повідомляє прес-служба комунального підприємства. Промивка та знезараження водопровідних мереж та споруд селища Цементного заводу продовжиться до 22.05.2019 року.

"Прохання запастись питною водою на вказаний період та відкрити крани для вільного проходження води з метою промивки внутрішньо будинкових мереж. Просимо вибачення за тимчасові незручності.", йдеться у повідомленні.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні? Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up