22-річний кам’янчанин загинув в АТО

22-річний кам’янчанин загинув в АТО
  • Олександр Горний - 22-річний кам’янчанин, якого більше немає серед живих.
  • Молоде життя хлопця забрала війна.

Трагічну звістку повідомив міський голова Михайло Сімашкевич у своєму дописі у facebook.

“ Щодня війна забирає життя молодих хлопців, які вже не зможуть радіти новому дню, одружуватись, виховувати своїх дітей. Маємо ще одну втрату - пішов із життя 22-річний Олександр Горний. Поховають його на Алеї Слави. Про час буде повідомлено додатково. Вічна пам'ять”, - пише міський голова.

Журналістам "20 хвилин" вдалось поспілкуватись із Денисом Буймистром, близьким другом Олександра Горного. Чоловік розповідає, що ще три дні тому зізвонювався з військовим. Пан Денис зізнається, що в ході розмови складось таке враження, ніби Олександр відчував, що ця розмова буде останньою між приятелями:

"Він був дуже добрий, чемний, завжди йшов до своєї мети - стати військовим. І ось навічно він залишився військовим. І Героєм України, і нашого міста. Вічна йому пам'ять. А рідним і близьким - найщиріщі співчуття", - каже пан Денис.

Ми знайшли сторінку Олександра Горного у facebook. 22-річний військовий ділився із друзями світлинами, де він у військовій формі, на тлі танка, в обіймах дівчини.

Світлина зі сторінки О. Горного у facebook
Світлина із сторінки О. Горного у facebook

На сторінці в соцмережі - чимало дописів про війну, армію, новини з життя рідного Кам'янця - Подільського.

Причину смерті наразі не розголошують.

За оновленнями слідкуйте із "20 хвилин".

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Статистика травматизму: минулого тижня травмувалися понад 160 кам’янчан Статистика травматизму: минулого тижня травмувалися понад 160 кам’янчан
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up