25-річний кам’янчанин загинув в АТО

25-річний кам’янчанин загинув в АТО
  • Костянтин Паршенко - 25-річний кам’янчанин родом із села Рудківці Новоушівського району, якого більше немає серед живих.
  • Молоде життя хлопця забрала війна.

Трагічну звістку повідомив вчора, 28 квітня, міський голова Кам'янця Михайло Сімашкевич у своєму дописі у Facebook.

«На жаль, знову отримали болісну новину - місто втратило ще одного свого Героя. Сьогодні в Новоайдарі на Луганщині загинув боєць 11 понтонно-мостового батальйону 48-ї інженерної бригади, кам'янчанин Костянтин Паршенко, родом із села Рудківці Новоушицького району. Йому було 25», - написав очільник міста.

Нагадаємо, у Кам’янці нещодавно провели в останню путь загиблого в АТО Едуарда Слободяна з Кам’янеччини. Військовослужбовець три з половиною роки вважався зниклим безвісти.

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина
Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Армійці України і Канади вшанували пам'ять померлих солдат у Кам'янці Армійці України і Канади вшанували пам'ять померлих солдат у Кам'янці
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up