26 листопада - Івана Златоуста

26 листопада - Івана Златоуста
  • Сьогодні, 26 листопада, православні християни мають свято - День пам'яті Івана Златоуста.

Іван Златоустий - святий, один із засновників Константинопольського патріархату. Його звали вселенським учителем, за життя був блискучим оратором, адвокатом і релігійним полемістом. Цього дня прихожани православної церкви відзначають день пам'яті святого.

Ще сьогодні, 26 листопада, Антони святкують іменини. Загалом ім'я "Антон" має давнє латинське походження. Походить від назви давньоримського роду Антоніїв. Є ще одна версія - ім'я означає «боротися», «вступати до бою», «готовий до бою».

 

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина
Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Ольга Комарова: “Любити історію. З того народжувати творчість” або як устигнути все? Ольга Комарова: “Любити історію. З того народжувати творчість” або як устигнути все?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up