30 липня - Міжнародний день дружби

30 липня - Міжнародний день дружби
  • Сьогодні, 30 липня, в усьому світі відзначають Деьн дружби.

"Хороші друзі дістаються тому, хто сам уміє бути хорошим другом" (Нікколо Макіавеллі). 

Міжнародний день дружби - свято хоч і молоде, але відгомін має ще з 1920 року. Ініціювали свято  Американська Національна Асоціація вітальних листівок.

Привітайте тих, хто завжди вас підтримує у важку хвилину, хто без заздрощів поруч у моменти перемог!

А ще сьогодні свято Вогневої Марії. Вогнева Марія у слов'янській міфології - богиня вогню, яка надає допомогу і поради богу грому Перуну. Це божество з'являється також серед південних слов'ян, і там, як правило, вважається сестрою бога грому.

Іменинники: Леонід, Маргарита і Марина.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні? Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up