Автопробіг та пам’ятна молебень. Як у Кам’янці відзначають День героїв

Автопробіг та пам’ятна молебень. Як у Кам’янці відзначають День героїв
Фото із сайту міської ради
  • У Кам’янці-Подільському у День героїв відбудуться заходи на честь українських захисників.

В Україні 23 травня відзначають День Героїв або Свято Героїв щорічне свято, яке встановлене на честь українських вояків — борців за волю України, передусім, лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, опришків, українських січових стрільців та вояків Армії УНР, УПА та діячів ОУН. У Кам’янці відбудуться культурні заходи до урочистої дати. Так коледж культури і мистецтв о 15:00 запрошує на годину патріотизму «У їхніх серцях жила Україна», а о 18:00 за адресою проспект Грушевського, 46 відбудеться святковий автопробіг. Захід пройде куточками міста, що зберігають пам'ять про славні вчинки українців.

У День героїв також сьогодні вранці відбулася молебень у пам’ять про загиблих Героїв на Сході.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Статистика травматизму: минулого тижня травмувалися понад 160 кам’янчан Статистика травматизму: минулого тижня травмувалися понад 160 кам’янчан
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up