Де у Кам'янці не буде тепло- і водопостачання

Де у Кам'янці не буде тепло- і водопостачання
Фото з мережі Інтернет
  • Сьогодні комунальники ремонтуватимуть водопровід і теплоносії
  • Працівники обіцяють завершити ремонтні роботи сьогодні 

Прес-служба комунального підприємства Кам'янця-Подільського повідомила про аварійно-ремонтні роботи. У зв'язку з чим на кількох вулицях не буде води і тепла. 

Сьогодні буде відсутнє водопостачання житлових будинків по вулиці Нігинське шосе 14; 16; 18; 20; 22 та Васильєва 13; 13а; 13б; 15. Комунальники ремонтуватимуть ввід водопровідної мережі у будинок 18 та замінять запірну арматуру на будинки 13 та 14 по Нігинському шосе. Роботи планують завершити до 16.00.

"Крім того не буде  тепла у будинках по вулиці Драй-Хмари через аварійне пошкодження на магістральній мережі і ремонтом теплокамери. Завершити ремонтні роботи і відновити подачу теплоносія до вищевказаних будівель планують до 17 години цього ж дня", йдеться у повідомленні.

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин
Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Кам’янець в Instagram: яскраві фото тижня Кам’янець в Instagram: яскраві фото тижня Статистика травматизму: минулого тижня травмувалися понад 160 кам’янчан Статистика травматизму: минулого тижня травмувалися понад 160 кам’янчан
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up