Демографічний реєстр не працює - у Кам’янці неможливо подати документи на паспорт

  • Сьогодні, 25 жовтня,у ЦНАПі не можливо подати документи на оформлення паспорта.
  • Причиною цьому є технічні проблеми.
  • Обіцяють, що вже завтра, 26 жовтня, робота відновиться.
Демографічний реєстр не працює - у Кам’янці неможливо подати документи на паспорт

Демографічний реєстр та система Державної міграційної служби сьогодні, 25 жовтня, не працює. Саме через це неможиливо цього дня подати документи для оформлення біометричних паспортів та ID-карток. Про це йдеться на офіційному сайті міськради.

Тому відвідувачі, які були зареєстровані на 25 жовтня, зможуть звернутись за послугою подачі документів на паспорт 26 жовтня. У зв’язку з пропускною спроможністю обладнання 26 жовтня дасть змогу зареєструвати не більше семи відвідувачів.
У міськраді наголошують, всі інші адміністративні послуги, які надаються в Управлінні надання адміністративних послуг, можна отримати безперешкодно.

До слова, з 19 жовтня у будівлі міськради, в ЦНАПі, почали прийом документів для оформлення паспортів громадянина України та закордонних паспортів.

Коментарі

У Кам’янці за минулий рік виділили майже 3 мільйони для придбання квартир сім’ям військових АТО. Упродовж двох років...

У Кам’янець циклон із Середзеномор’я принесе сніг.  

Тетяна Ясінчук мультиплікатор-режисер, яка навчає діток у рідному Чорткові створювати анімацію, провела майстер-клас для...

На засіданні депутатського клубу фахівці аргументовували важливість відкриття реабілітаційного центру для бійців АТО у...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up