Для кам’янецьких школярів оголосили конкурс «Збережемо первоцвіти»

Для кам’янецьких школярів оголосили конкурс «Збережемо первоцвіти»
Фото з мережі Інтернет
  • Конкурс проводить національний природний парк "Подільські Товтри" спільно з молодіжною радою міста
  • Щоб дізнатися умови конкурсу читайте матеріал

Національний природний парк "Подільські Товтри" оголошує конкурс в рамках акції «Збережемо первоцвіти». Конкурс проводиться, щоб привернути увагу дітей до екологічних проблем, а саме до важливої ролі первоцвітів в природі, як наголошує прес-служба НПП "Подільські Товтри".
"Ми пропонуємо учням написати віршовані твори, присвячені ранньовесняним квітам. Роботи надсилайте в електронному вигляді (у форматах DOC, DOCX, RTF, ODT) на електронну адресу npptovtry@ukr.net з темою листа «На конкурс» до 31 березня 2019 року.", йдеться у повідомленні.
Переможці конкурсу нагородять почесними дипломами та пам’ятними подарунками, а з кращих робіт сформують збірку.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Кам'янця-Подільського за сьогодні

keyboard_arrow_up