До Дня святого Валентина у Кам’янці організують “Вулик”

До Дня святого Валентина у Кам’янці організують “Вулик”
  • Вже за два тижні Кам’янець святкуватиме найромантичніше свято  - День Валентина.
  • А якщо досі не знаєте, що подарувати коханому\коханій, – організатори запрошую на ярмарок особливих подарунків “Вулик”.

Ярмарок особливих подарунків “Вулик” вже вдруге стане в нагоді кам’янчанам, котрі ще не визначили із подарунками до свята усіх закоханих. Упродовж 10 та 11 лютого кожен зможе придбати hand-made подарунок для своїх коханих. А також на майстер-класах можна створити подарунок власноруч.

Також у “Вулику” буде святкова фото-зона. Проходотиме ярмарок за адремсою: вулиця Соборна 29 А. Час роботи з 10:00 до 19:00 години. Вхід вільний.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО)
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up