До Кам’янця приїде “Тартак”

До Кам’янця приїде “Тартак”
Фото з мережі Інтернет
  • Напередодні святкування Дня захисника України,13 жовтня, до Кам'янця приїде лідер гурту “Тартак” - Сашко Положинський.

День Захисника України відзначаємо 14 жовтня. А святкування у Кам’янці почнуться уже напередодні. Про це йдеться на сайті міськради.

13 жовтня для дітей учасників АТО організують благодійні майстер-класи на території Старого замку. Організовують і  патріотично-розважальну програма Козацькі забави для студентів міста.
Того ж дня об 11.00 годині кожен може долучитись до вшанування пам'яті кам’янецьких Героїв. До могил загиблим покладатимуть квіти.

13 жовтня о 18.30 годині в актовій залі коледжу ПДАТУ кам’янчан запрошують на вечір пам’яті - “Твоє призначення має значення". Згадають земляків, які загинули за Україну. У пам’ять про Миколу Гордійчука на сцені виступатимуть його друзі та лідер гурту “Тартак” - Олександр Положинський.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні? Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up