Фестивальний Кам’янець запрошує: чому варто приїхати до міста у серпні?

Фестивальний Кам’янець запрошує: чому варто приїхати до міста у серпні?
  • Серпень у Кам’янці обіцяє бути насиченим мистецькими подіями.

На кам’янчан і гостей міста в останній місяць літа чекають цікаві заходи та фестивалі. Відкриє подієвий календар серпня свято «Ількові забави», яке стартує 4 серпня у сквері «Гунські криниці» о 13.00 годині. Детальніше читайте за посиланням.


У серпні в Кам’янці буде багато мистецьких подій, зокрема, чотири виставки різних напрямів. Перша презентація мистецьких творів відбудеться третього серпня. Анонси виставок читайте за посиланням.


24-25 серпня відбудеться реконструкція боїв на фестивалі «Остання столиця». На глядачів чекає відтворення історичних подій, які відбувались у Кам’янці-Подільському в 20-х роках ХХ століття.


За окремою програмою відбуватиметься святкування в місті Дня Незалежності. Детальну програму заходів читайте за посиланням.

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок
Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Зміни у перевезеннях маршрутів "20" та "22" у Кам’янці-Подільському Зміни у перевезеннях маршрутів "20" та "22" у Кам’янці-Подільському ТОП-5 новин тижня у Кам’янці, які варті уваги ТОП-5 новин тижня у Кам’янці, які варті уваги
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up