Фото дня: у центрі Кам'янця гуляє лелека

Фото дня: у центрі Кам'янця гуляє лелека
  • Просто по вулиці Соборна сьогодні, 5 вересня, прогулювався лелека.
  • Птаха привернула увагу кам'янчан, надто - дітвори.

Рідко, коли побачиш, що людними вулицями Кам'янця - Подільського погулюється лелека. А сьогодні, 5 вересня, таку картину можна було спостерігати на центральній вулиці міста - Соборній.

Птаха, на диво, виявилась абсолютно не ляклвою - кам'янчани близько підходили до лелеки, фотографували його.

Цікавість до "незвичного туриста" виявляли фактично усі перехоожі: хтось фотографував, хтось розмірковував, звідки птаха взялася в центрі міста. Найбільше лелека захоплював своїм видом малечу. Дітвора хотіла торкнутися птаха, але батьки вчасно забирали зацікавлену їх пташки.

Звідки взялася лелека у центрі Кам'янця - наразі не відомо. За оновленням слідкуйте із "20 хвилин".

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Надзвичайники гасили авто на вулиці Князів Коріатовичів (ВІДЕО) Надзвичайники гасили авто на вулиці Князів Коріатовичів (ВІДЕО)
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up