Фотофакт: кам’янецке бургер-кафе безкоштовно пригощав АТО-вців та пенсіонерів

 • Замість позову до суду - день безкоштовних бургерів для учасників АТО та пенсіонерів.
 • З 9.00 ранку по 16.00 годину кафе встигло роздати 350 бургерів.
Фотофакт: кам’янецке бургер-кафе безкоштовно пригощав АТО-вців та пенсіонерів

Якщо пригадуєте, 26 травня до Кам’янця - Подільського з концертом приїхали “Океан Ельзи”. Тоді музиканти побачили біл-борд, на якому була зображена реклама бургер-кафе із використанням ім’я гурту. На концерті Вакарчук звернувся із питанням: чи подавати до суду на заклад харчування, чи нехай власники кафе зроблять благодійну одноденну акцію. Натовп прихильників обрав другий варіант.

І сьогодні, 31 травня, заклад харчування виконав цю вимогу, котра прозвучала з уст Святослава Вакарчука. Бажаючим безкоштовно посмакувати слід було на касі показати посвідчення учасника бойових дій у зоні АТО чи пенсійне посвідчення.

 

"Чому б не зробити хорошу справу? Безперечно, краще робити таку акцію, ніж в судовому порядку вирішувати таку ситуацію. Хто його знає, хто б суд виграв. Ніякої користі це б не принесло, а так сьогодні безліч людей заходило з подяками", - коментує журналістам "20 хвилин"  один із співласників бургер-кафе Вадим Ковальов.

Коментарі (4)

Ви не авторизовані

 • noName

  Реклама - це зараз писати про них. роздали 10 бургерів випадковим перехожим. хто знав, що 31 травня будуть безкоштовно пригощати? де таке писалося, говорилося?

  Олена reply noName

  вони на фейсбуку писали
 • Tanya Andrusyak

  Це тоже своєрідна реклама.)заклад тільки виграв.

  Олена reply Tanya Andrusyak

  тепер про ці бургери кругом знають)))