Кам’янчанам на весь вікенд прогнозують дощі?

Кам’янчанам на весь вікенд прогнозують дощі?
  • Цей тиждень у Кам’янці видався скупим на сонце та тепло.
  • Але й вихідні у місті будуть такими ж похмурими та сирими.

Субота 11 листопада у Кам’янці - Подільському буде просякнута сирістю та прохолодою. Шкала на термометрі покаже свій максимум - лише +9 градусів за Цельсієм. Вночі буде лише 3 градуси. Згідно прогнозу “Укргідрометцентру” накрапатиме упродовж усього дня.

Неділя 12 листопада. Синоптична ситуація у Кам’янці - Подільському буде ідентична - +3 - +9 градусів за Цельсієм.

Схоже, уже геть не залишається сподівань, що в листопаді у Кам’янці ще потепліє. Зима нагадує, що вона не за горами. Залишається лише згадувати про сонячну літню відпустку. Або - просто не перейматися погодою, а створювати собі настрій самотужки!

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Рекорд "Подільське намисто" з висоти пташиного польоту Рекорд "Подільське намисто" з висоти пташиного польоту
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up