Кам'янчанам нагадують про внесені зміни Кабміну щодо отримання субсидій

Кам'янчанам нагадують про внесені зміни Кабміну щодо отримання субсидій
  • Міський голова написав про це на сторінці у Facebook

Міський голова написав пост про зміни в постанові Кабміну стосовно призначення субсидій у мережі Facebook  і відзначив найважливіші:

- тим, хто звернувся за цією пільгою у травні-вересні, а також отримувачам субсидій на неопалювальний сезон, не потрібно звертатися за нею знову - департамент соцзахисту розрахує в жовтні все автоматично.

- довідки з відділу реєстрації місця проживання юридичного управління міської ради про склад зареєстрованих осіб в житловому приміщенні подавати не потрібно - спеціалісти департаменту отримують їх самостійно.

Також написав і про інші зміни:
1. Не враховуються до загального доходу сплачені аліменти.
2. Право на допомогу від Уряду мають родини, у яких опалювальна, а не загальна, площа житла не перевищує 120 квадратних метрів для квартири і 200 квадратних метрів для індивідуального будинку.
3. Якщо член домогосподарства не має доходів, бо перебуває у складних життєвих обставинах через хворобу, або в складі домогосподарства є працездатні алко- чи наркозалежні (за наявності довідки від лікаря), онкохворі (за наявності висновку ЛКК), субсидію може призначити Комісія.
4. На понаднормову площу, але не більше ніж 30% від норми, мають право громадяни, які отримують пенсію у зв’язку з втратою годувальника, хто досяг пенсійного віку чи отримує пенсію за вислугою років, а також ті, хто отримує державну соціальну допомогу за інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю.
5. Якщо вартість фактично спожитої послуги менша обсягу обов’язкового платежу, субсидіант має право сплачувати лише вартість фактично спожитої послуги. 
6. Без обов’язкової сплати єдиного соціального внеску субсидію можуть отримати:
- безробітні в місті за умови перебування на обліку в центрі зайнятості;
- громадяни, які працюють за кордоном і сплачують там ЄСВ, що підтверджується документально шляхом надання легалізованих в Україні документів набуття страхового стажу в інших країнах, з якими укладено договори про соціальне забезпечення (має бути завірений нотаріально переклад).

 

Коментарі
keyboard_arrow_up