Кам’янчанам презентують “Громадський проект”

Кам’янчанам презентують “Громадський проект”
Координатор - Катерина Борисенко
  • “Громадський проект” - це платформа для реалізації бюджету участі, на якій кожен небайдужий до Кам’янця зможе подати свій проект.
  • Кам’янець - Подільський - 50-те місто України, яке спробує на собі платформу.

Сьогодні, 13 жовтня, у Кам’янці презентували платформу “Громадський проект”, що має на меті допомогти реалізувати бюджет участі.

Що таке “бюджет участі”?

Бюджет участі – це процес, завдяки якому кожен житель може брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів. Координатор платформи Катерина Борисенко докладно розповіла про те, як працює система. Кам’янець  -Подільський, до речі, 50-те місто, яке долучилося до впровадження цієї платформи в України. За кількістю населення наше місто зрівняли із Бердянськом. Там наразі подано 42 проекти.

Як працює платформа?

Платформа “Громадський проект” - це сайт. Тут слід зареєструватись, аби подати свій проект, вказавши дані в анкеті. Далі автор проекту подає ідею. Спеціальна комісія її
розглядає. Потім - проходить голосування серед жителів міста. Кожен, хто вирішив проголосувати за проект, повинен ідентифікуватись. Опісля голосування - визначається переможець. Наступний крок - реалізація проекту в наступному році.

Координатори проекту запевняють, що ця платформа має на меті прозоро висвітлювати процеси реалізації проекту - від моменту подання заяви до його фактичного завершення.

Наразі у Кам’янці платформа тільки в тестовому режимі. Модератори платформи переглянуть налаштування відповідно до специфіки міста. Побачити як працює система можна на прикладі у Хмельницькому.

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
Як юні податківці  святкували день закоханих (ФОТО+ВІДЕО) Як юні податківці святкували день закоханих (ФОТО+ВІДЕО)
Кам’янецькі рятувальники під час гасіння вогню знайшли мертвого чоловіка Кам’янецькі рятувальники під час гасіння вогню знайшли мертвого чоловіка На вулиці Короленка горів приватний гараж На вулиці Короленка горів приватний гараж Що кам’янчани постили в Instagram до дня Святого Валентина Що кам’янчани постили в Instagram до дня Святого Валентина “Декомунізація по-кам’янецьки”: перейменували 14 вулиць і 16 провулків (ІНФОГРАФІКА) “Декомунізація по-кам’янецьки”: перейменували 14 вулиць і 16 провулків (ІНФОГРАФІКА)
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Кам'янця-Подільського за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up