Кам’янчани можуть спостерігати за найяскравішим зорепадом року

Кам’янчани можуть спостерігати за найяскравішим зорепадом року
Фото з мережі
  • Втекти подалі від галасливого міста туди, де небо всіяне лише зорями слід сьогодні й завтра кам’янчанам.
  • Адже вночі 13 та вночі 14 грудня можна стати свідками заворожуючого видовища - зорепад.
  • Устигніть лише загадати бажання!

Якщо вночі вам не спиться, можна почитати книжку, ввімкнути в навушниках улюблену музику або поспостерігати, як падають зорі. Останнє можливе лише упродовж двох ночей в 2017 році -  сьогодоні, 13-го, та завтра, 14-го грудня.

Метеорний потік Гемініди - саме так називається це явище .свідками якого можуть стати усі жителі планети Земля. Астрологи кажуть, що метеорити можна буде побачити неозброєним оком. Саме ці метеори відрізняються білим кольором і особливою яскравістю - інформує  УНІАН.

NASA стверджує, що найбільша інтенсивність зорепаду прийдеться на ніч з 13 на 14 грудня. Швидкість зорепаду -  близько 1 хвилини.

Більшість метеорів буде видно з півночі до 4 години ранку 14 грудня.

Що треба зробити, щоб стати свідком яскравого зорепаду?

Особливих пристосувань не потрібно. Слід лише відійдіти подалі від яскравих вогнів і упродовж тривалого часу дивитися в будь-якому напрямку.

"Дайте вашим очам час, щоб пристосуватися до темряви. Метеори з'являться по всьому небі", - обіцяють в NASA.

І як лиш побачите зорепад - не забудьте загадати бажання!

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні? Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up