Кам’янчани у Франції – перемовини з інвесторами

Кам’янчани у Франції – перемовини з інвесторами
Фото зі сторінки Михайла Сімашкевича
  • Представники міської влади міста відправилися до Франції, щоб представити інвестиційну привабливість Кам’янця

11 грудня на сесії міської ради Кам'янця-Подільського міський голова повідомив, що деякими пам'ятками архітектури зацікавилися іноземні інвестори:

«Нашими Казармами фортеці та канатною дорогою зацікавилися французькі інвестори. Сподіваюся, що скоро матимемо позитивні результати».

Минуло кілька місяців і кам'янчани на запрошення парижан опинилися у Франції.  Перемовини тривали півроку, по скайп-зв'язку з іноземним інвестором. Наразі містяни презентують інвестиційну привабливість Кам'янця. Міський голова поділився світлинами робочого візиту у мережі Facebook. 


Нагадаємо, що Кам'янець піднявся у рейтингу інвестиційної привабливості агентства IBI-Rating. Детальніше за посиланням

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні? Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up