Кам’янчани взяли участь у тренінгу з публічних консультацій

Кам’янчани взяли участь у тренінгу з публічних консультацій
  • У Кам’янці відбувся пізнавальний тренінг для громади.

У Кам’янці у п’ятницю, 15 червня, відбувся тренінг з публічних консультацій. На заході були присутні представники влади та бізнесу, журналісти, громадські активісти, студенти.

Учасники тренінгу упродовж трьох годин дізнавалися теоретичні відомості про публічні консультації, а потім навчалися впроваджувати власні ініціативи. Під час заняття було напрацьовано теми, що, можливо, стануть цікавими громадськості та будуть сформовані у майбутні питання цієї форми взаємодії з владою.

Модератори та організатори тренінгу намагалися ознайомити учасників із поняттям публічних консультацій, а також показати, що така форма впливу громадян на владу є дійсно дієвою.

Захід пройшов в рамках ВІ «Активна Громада». Нагадаємо, нещодавно у Кам’янці завершилась перша публічна консультація на тему «Де першочергово варто обрати сучасний сквер?». Містяни місяць могли обирати місце облаштування такого типу місця.

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
Ангели скорботи на шкільному подвір’ї Кам’янця (ФОТО) Ангели скорботи на шкільному подвір’ї Кам’янця (ФОТО)
Шануємо Героїв Небесної Сотні крізь роки (ФОТО) Шануємо Героїв Небесної Сотні крізь роки (ФОТО) 4 тисячі гривень за один тиждень зібрали містяни на лікування маленької кам’янчанки 4 тисячі гривень за один тиждень зібрали містяни на лікування маленької кам’янчанки На Кам’янеччині кінолог із собакою знайшли чоловіка, який заблукав у лісі На Кам’янеччині кінолог із собакою знайшли чоловіка, який заблукав у лісі У Кам’янці відіграє концерт гурт зі Швейцарії У Кам’янці відіграє концерт гурт зі Швейцарії
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Кам'янця-Подільського за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up