Кам’янець на День міста відвідають делегації з чотирьох країн світу

Кам’янець на День міста відвідають делегації з чотирьох країн світу
  • Кам’янець готується до відзначення Дня міста.
  • У рамках святкувань очікується приїзд 10 делегацій з різних країн світу.

На святкування Дня міста до Кам’янця приїде десять делегацій з Литви, Латвії, Польщі та Словаччини. Окрім того 19 травня у Європейському сквері буде підписано протоколи про наміри співпраці з польським містом Влодава та Влодавським повітом.

Нагадаємо, Кам’янець-Подільський з 18-20 травня відзначатиме День міста. Насичена програма заходів передбачає такі події як фестиваль повітроплавання «Кубок Поділля», новий фільм «Невидимий батальйон» про Героїв АТО, безкоштовні відвідини музею та багато іншого. Детальніше можна ознайомитися у програмі.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО)
Коментарі
keyboard_arrow_up