Кам’янець-Подільський університет став партнером Британської ради

Кам’янець-Подільський університет став партнером Британської ради
фото з мережі Інтернет
  • У рамках проекту «Активні громадяни» Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка став партнером Британської ради.

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка було відібрано партнером Британської ради у рамках проекту «Активні громадяни». Про це йдеться у виданні закладу «Студентський меридіан».

Учасниками Національного тренінгу для фасилітаторів проекту Британської Ради «Активні громадяни» від університету обрали Олександру Магдій, викладача Лінгвістичного центру, та Максима Сльозкіна, студента 3 курсу історичного факультету. Вони будуть представляти вищий навчальний заклад 5-9 серпня на тренінгу у місті Яремче.

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
20 ударів ножем: жителька Кам’янеччини жорстоко поквиталася з турком 20 ударів ножем: жителька Кам’янеччини жорстоко поквиталася з турком
Юні танцюристи студії "Пірует" демонструють майстерність (ФОТО) Юні танцюристи студії "Пірует" демонструють майстерність (ФОТО) Кам’янчани вшановуватимуть пам’ять героїв Небесної сотні Кам’янчани вшановуватимуть пам’ять героїв Небесної сотні Від пологового будинку - до Голосківського шосе. Кам’янецька маршрутка №15 має скорегований напрямок руху Від пологового будинку - до Голосківського шосе. Кам’янецька маршрутка №15 має скорегований напрямок руху
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up