Кам’янець-Подільський університет став партнером Британської ради

Кам’янець-Подільський університет став партнером Британської ради
фото з мережі Інтернет
  • У рамках проекту «Активні громадяни» Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка став партнером Британської ради.

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка було відібрано партнером Британської ради у рамках проекту «Активні громадяни». Про це йдеться у виданні закладу «Студентський меридіан».

Учасниками Національного тренінгу для фасилітаторів проекту Британської Ради «Активні громадяни» від університету обрали Олександру Магдій, викладача Лінгвістичного центру, та Максима Сльозкіна, студента 3 курсу історичного факультету. Вони будуть представляти вищий навчальний заклад 5-9 серпня на тренінгу у місті Яремче.

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
У Кам’янці відновлюють опалювальний сезон У Кам’янці відновлюють опалювальний сезон
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам'янець в Instagram: яскраві фото тижня Кам'янець в Instagram: яскраві фото тижня Рівень вакцинації кам'янчан знизився до 19% Рівень вакцинації кам'янчан знизився до 19% Де завтра у Кам'янці не буде води? Де завтра у Кам'янці не буде води?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up