«Кам`янець-Подільськсільмаш» приватизують

«Кам`янець-Подільськсільмаш» приватизують

Фонд Держмайна України готує до приватизації державне підприємство «Кам`янець-Подільськсільмаш». На цьому етапі роздержавлення буде реалізовано 30.979 % акцій. Початкова ціна пакету акцій 363141 гривень.

Про це стало відомо із ресурсу «Інфоіндустрія». «Кам`янець-Подільськсільмаш» спецiалiзується на виробництвi сiльгоспмашин, а також запчастин до них. За 2015 рiк було виготовлено продукцiї на суму 1094,7 тисяч гривень. Сiльгоспмашин – на 380,4 тисяч гривень, в т.ч. плугів – на 205,3 тисяч гривень, борін – на 175,1 тисяч гривень, запчастин – на 714,3 тисяч гривень.

Основним постачальником металопродукцiї є ТзОВ «АВ метал груп» місто Днiпро, ТзОВ «Вiкант», місто Кривий Рiг.

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
Молодь Кам’янця закликає містян допомогти  волонтерам організації "Душа бродяги" Молодь Кам’янця закликає містян допомогти волонтерам організації "Душа бродяги"
Надзвичайники знищили гранату часів Другої Світової війни Надзвичайники знищили гранату часів Другої Світової війни Фестиваль "Бруківка" запрошує до співпраці Фестиваль "Бруківка" запрошує до співпраці Як Кам’янець фестивалив у перший день “RespublicaFEST” Як Кам’янець фестивалив у перший день “RespublicaFEST”
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up