Кам’янець потрапив до «п’ятірки» найліпших міст для святкування Різдва

Кам’янець потрапив до «п’ятірки» найліпших міст для святкування Різдва

Портал «Рідна країна» визначив п’ять міст України, куди можна поїхати на Різдво. У топ кращих потрапив Кам’янець-Подільський.

Тут рекомендують відвідати Стару Фортецю і Новий замок — одні з найбільш грандіозних і популярних пам'яток міста, де можна познайомитися з древніми вежами і загадковими підземеллями. А зачарують туриста середньовічний шарм цього місця і його неповторна романтична аура. «Дива трапляються, особливо на Різдво в Кам'янець-Подільському», - йдеться у публікації.

Також пропонується відвідати мальовничий скелястий каньйон річки Смотрич навколо Кам'янець-Подільського. А екскурсії в місцевий музей грошей і музей археології познайомлять з унікальними експонатами, зробивши відпочинок в Кам'янець-Подільському пізнавальним і цікавим.

До топ-5 міст України, де можна відсвяткувати Різдво, потрапили також Харків, Вінниця, Одеса, та Дніпро.

За матеріалами прес-служби Кам’янець – Подільської міської ради.

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
У Кам’янці відкриють Молодіжний центр У Кам’янці відкриють Молодіжний центр
У Кам’янці відновлюють опалювальний сезон У Кам’янці відновлюють опалювальний сезон Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам'янець в Instagram: яскраві фото тижня Кам'янець в Instagram: яскраві фото тижня Де завтра у Кам'янці не буде води? Де завтра у Кам'янці не буде води?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up