Кам’янець танцював з Амадором Лопесом (ФОТО, ВІДЕО)

Кам’янець танцював з Амадором Лопесом (ФОТО, ВІДЕО)
  • Сьогодні, 22 квітня, біля Ратуші відбувся танцювальний флешмоб під керівництвом Амадора Лопеса.

  • Хореограф танцював, співав і вчив учасників відкриття турсезону рухатися під запальну музику.

Запальний хореграф із Венесуели вже давно проживає в Україні. А сьогодні, 22 квітня,  завітав і у Кам’янець. Окрім того, що Амадор Лопес був суддею фестивалю “Перлина Поділля”, танцівник провів майстер-клас кам’янчанам і туристам.

Сцена біля Ратуші зібрала перед собою чималу публіку. Кожен учасник повторював танцювальні рухи, які показував Амадор. Разом із хореографом, танців вчив і його напарник - Олег Серафін.

Журналісти “20 хвилин” поцікавилися в учасників флешмобу їхніми враженнями.

Олена Мазур, учасниця флешмобу:

“Мені здалося, що ми попали в таке європейське місто, яке досить гарно розвинуте. Ми справжня є Європа, і це є гарним підтвердженням того, що ми по-європейськи вміємо жити, сприймати свята. Мені дуже сподобалось. На висоті”.

Юлія Боднар, учасниця флешмобу:

“Мені дуже сподобався сьогоднішній захід, а особливо, запальний флешмоб під керівництвом Амадора Лопеса. Чудово, що відкриття туристичного сезону у Кам'янці Подільському розпочалось так яскраво та незабутньо”.

Після запальних танців, Амадор Лопес та Олег Серафін розважали публіку піснями.

 

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
Молодь Кам’янця закликає містян допомогти  волонтерам організації "Душа бродяги" Молодь Кам’янця закликає містян допомогти волонтерам організації "Душа бродяги"
Надзвичайники знищили гранату часів Другої Світової війни Надзвичайники знищили гранату часів Другої Світової війни Фестиваль "Бруківка" запрошує до співпраці Фестиваль "Бруківка" запрошує до співпраці Чи подорожчали у Кам’янці яйця та курятина? Чи подорожчали у Кам’янці яйця та курятина?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up