Кам’янецькі активісти розкажуть, як організувати дозвілля для молоді

Кам’янецькі активісти розкажуть, як організувати дозвілля для молоді
Фото із сайту міськради
  • Андрій Заєць, Денис Чорний, Костянтин Пархоменко та Валентин Драмгомерецький 23 травня завітають на зустріч у рамках нового проекту «Жива бібліотека».
  • Послухати доповіді та поспілкуватися із активістами Кам’янця – Подільського запрошують усіх охочих.

У Кам’янці стартує новий проект «Жива бібліотека». У рамках стартапу  23 травня на території НІАЗ «Кам’янець» (вул. П’ятницька 9, біля Галереї мистецтв) вперше відбудеться зустріч із активістами, які організовують дозвілля молоді. Про ц еінформує прес-служба Кам’янець – Подільської міської ради.

За декілька годин у «Живій бібліотеці» можна отримати максимум корисної інформації. 23 травня виступатимуть: Андрій Заєць – режисер, громадський діяч;
Костянтин Пархоменко – організатор середньовічного фестивалю «Форпост»;
 Денис Чорний – актор народного театру «Тандем»;
Валентин Драгомерецький – організатор концертів зірок української естради.

 

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up