Кам'янецькі підприємці сплатять третину мільйона гривень на розвиток інфраструктури міста

Кам'янецькі підприємці сплатять третину мільйона гривень на розвиток інфраструктури міста
  • Гроші з них у судовому порядку стягнула прокуратура Хмельниччини

Господарський суд Хмельниччини стягнув із замовників будівництва у Кам’янці до бюджету 296 тис. грн, за невиконання своїх зобов’язань щодо сплати пайової участі.

Прокуратура Хмельниччини повідомляє, що товариство та двоє підприємців реконструювали їх нерухомість на комплекс приміщень громадського призначення: кафе, магазин, аптеку, перукарню та офісні приміщення. 

Загальна площа об’єкта будівництва склала понад 1,5 тис. кв м.

Підприємці проігнорували вимоги законодавства та пропозиції міської ради щодо укладення договору про участь у створенні та розвитку інфраструктури, тому прокуратура стягнула ці гроші у судовому порядку.

Замовники будівництва сплатять третину мільйона гривень на розвиток інфраструктури м. Кам’янця-Подільського.

 

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Статистика травматизму: минулого тижня травмувалися понад 160 кам’янчан Статистика травматизму: минулого тижня травмувалися понад 160 кам’янчан
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Кам'янця-Подільського за сьогодні

keyboard_arrow_up