Кам’янецькі військові знову рушили на Схід

Кам’янецькі військові знову рушили на Схід
Фото із сайту міськради
  • Сьогодні, 20 червня, група військовослужбовців Кам’янця-Подільського вирушила в зону АТО.
  • Провели військових їхні рідні, наставники, товариші по службі.

Для виконання громадянського обов’язку 20 червня в дону бойових дій рушили військовослужбовці із Кам’янця – Подільського. Захисників у дорогу проводжали рідні та друзі, наставники та товариші по службі. Командир 48-і інженерної бригади Віктор Коршок висловив переконання, що військові з честю виконають усі поставлені на них завдання. І побажав якнайшвидшого повернення додому цілими і неушкодженими. Про це йдеться на офіційному сайті Кам’янець – Подільської міської ради.

Військові на Сході перебуватимуть упродовж трьох місяців. На щасливу дорогу благословив захисників отець Олександр.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up