Кам’янецькі волонтери везуть допомогу українським бійцям на Схід

Кам’янецькі волонтери везуть допомогу українським бійцям на Схід
  •  15 тисяч домашніх вареників, продукти харчування, обладнання, машину «швидкої допомоги» - усе це відвезуть на Схід, у зону АТО місцеві волонтери.

Сьогодні, 14 лютого, кам’янчани відправили на передову допомогу для наших захисників, яку зібрали жителі міста. Як інформує прес-служба Кам’янець – Подільської міської ради, на Схід волонтери везуть 15 тисяч домашніх вареників, які нещодавно ліпили господині села Кам’янка разом із мером, продукти харчування, обладнання, яке замовляли військові. І найголовніше – таку необхідну на фронті машину швидкої допомоги для одного з батальйонів, де служать наші бійці. Її ремонтом займався волонтер, підприємець, учасник громадської організації «Істина Добра» Микола Кононов. Волонтер станом на сьогодні власними руками відремонтував більше 30 автівок.

Завантажену передачу, а також волонтерів, на яких чекає далека дорога, перед від’їздом благословив священик.

 

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
Надзвичайники зі Смотрича витягли мертву жінку Надзвичайники зі Смотрича витягли мертву жінку
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Ольга Комарова: “Любити історію. З того народжувати творчість” або як устигнути все? Ольга Комарова: “Любити історію. З того народжувати творчість” або як устигнути все?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up