Кам'янецьких школярів нагородили грошовими сертифікатами

Кам'янецьких школярів нагородили грошовими сертифікатами
  • З нагоди Дня науки представники міської влади вручили грошові сертифікати юним переможцям і призерам конкурсів різних рівнів.

Вчора, 20 травня, в актовій залі Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка зібралися освітяни та обдаровані діти. З нагоди Дня науки 92 школярам вручили 113 грошових сертифікатів сумою 209 тисяч гривень.

Усе це здійснили за дії програми «Підтримка та розвиток інтелектуально обдарованих дітей міста».​ Про це повідомляє управління освіти та науки Кам'янець-Подільської міської ради.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Пізнайте образ Подолянки у роботах Олександра Грена Пізнайте образ Подолянки у роботах Олександра Грена
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Кам'янця-Подільського за сьогодні

keyboard_arrow_up