Крадіжка покришок у Кам'янці — бізнес для мисливців за металобрухтом

Крадіжка покришок у Кам'янці — бізнес для мисливців  за металобрухтом
Фото прес-служби комунального підприємства
  • Сьогодні вкотре повідомляють про крадіжку двох покришок
  • Самі ж комунальники порівнюють крадіжку люка як великий бізнес, недбальство й небезпеку

Сьогодні прес-служба комунального підприємства "Міськтепловоденергія" повідомила про викрадення двох люків на вулиці Миколи Гордійчука, 11. 

"Це вже надзвичайна ситуація — крадіжки люків майже кожен день. Треба об'єднувати зусилля ОСББ, управляючих компаній, правоохоронних органів, експлуатуючих організацій, громадськості по недопущенню таких випадків. Чим закривати? Як запобігти нещасним випадкам, травмуванню дітей?", йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що 20 березня 2 покришки викрали на вулиці Дружби народів, 2. Детальніше за посиланням.

Фото прес-служби комунального підпримства

 

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Розлучилися і пішли судитися - кам’янчанин вимагав поновлення права на квартиру Розлучилися і пішли судитися - кам’янчанин вимагав поновлення права на квартиру
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up