У Кам'янці знову крадуть покришки

У Кам'янці знову крадуть покришки
Фото КП "Міськтепловоденергія"
  • 20 березня вночі хтось викрав дві кришки каналізаційних люків КП "Міськтепловоденергія" на мікрорайоні: вул.Дружби народів, 2

Працівники комунального підприємства "Міськтепловоденергія" вже неодноразово звертали увагу кам'янчан на цю проблему. Цього разу, вночі, 20 березня, невідомі викрали 2 покришки каналізаційних люків КП "Міськтепловоденергія" на мікрорайоні: вул.Дружби народів, 2.

"Аварійна служба закриває відкриті колодязі, повідомляє відповідальних осіб, виставляє тимчасові огородження, несучи при цьому значні матеріальні втрати. Але викрадачі кришок живуть не у вакуумі: вони творять свої чорні справи з мовчазної згоди інших: членів їх сімей, приймачів металолому, поліції, випадкових перехожих.

Можливо, хоча б випадкові свідки задумались над загрозою життю та здоров’ю їх близьких та домашніх тварин, які можуть у будь-який час потрапити у відкритий колодязь і "включили" громадянську свідомість, щоб повідомили поліцію про злочин.", йдеться у повідомленні КП "Міськтепловоденергія".

Фото КП "Міськтепловоденергія"

 

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Статистика травматизму: минулого тижня травмувалися понад 160 кам’янчан Статистика травматизму: минулого тижня травмувалися понад 160 кам’янчан
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Кам'янця-Подільського за сьогодні

keyboard_arrow_up