Куди піти на День святого Валентина у Кам’янці?

  • Незабаром закохані усього світу відзначатимуть День святого Валентина.
  • Кам’янець 14 лютого також перетвориться на місто романтиків.

 

Куди піти на День святого Валентина у Кам’янці?

День святого Валентина вперше відзначили у 19 столітті у Великій Британії. До України свято прийшло близько 20 років назад і все більше набирало популярність. Зараз День закоханих стали відзначати масово. Кам’янець-Подільський також запрошує романтиків на різноманітні заходи. Так біля Ратуші на площі Польський ринок о 17:00 можна буде послухати музику та відвідати фотомайданчики від весільних агенцій. Закохані зможуть потанцювати та взяти участь у різноманітних конкурсах.

Окрім того відбудеться встановлення рекорду з реєстрації шлюбу за один день, за даними міської ради уже зареєстровано 25 пар із усієї України.

А також усі бажаючі зможуть відвідати концерт джазової музики. Окрім концерту відбудеться розіграш подарунків для закоханих – романтична вечеря та номер-люкс для пари.

Також кам'янчани можуть відвідати у День закоханих мюзикл "Попелюшка". Вистава, яка сподабається і дітям, і дорослим йтиме 10, 13 та 14 лютого в РЦКМ "Розмай" о 18:00.

Коментарі

Рятувальники дістали тіло молодого чоловіка з каньйону і передали правоохоронним органам.

Кам’янець–Подільський вражає своєю давниною, причаровує своєю природою. Це місто, що надихає на створення прекрасного,...

У зв’язку з Днем міста в місцях проведення заходів буде перекрито і обмежено рух транспортних засобів.

Марка із зображенням кам'янецького замку в серії "Краса і велич України. Хмельницька область" художника Олександра Калмикова...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up