У Кам’янці готуються до нового рекорду - «Наймасовіша реєстрація шлюбу на одній локації»

У Кам’янці готуються до нового рекорду - «Наймасовіша реєстрація шлюбу на одній локації»
Фото з фестивалю "Весільна фортеця". Джерело - hroniker.net
  • Кам’янець - Подільський знаний не лише своєї історією, насиченим фестивалями календарем,а й містом, що постійно намагається встановити рекорди.
  • Цього року готуються до «Наймасовіша реєстрація шлюбу на одній локації».

До Дня закоханих, 14 лютого, в Кам’янці-Подільському спробують встановити новий рекорд України. Про це пише прес-служба Кам’янець - Подільської міськради. «Наймасовіша реєстрація шлюбу на одній локації» - саме така тема рекорду України, на який посягє Кам’янець цьогоріч.  

Читайте про рекорди:

Детальна інформація про реєстрацію молодят для участі у найромантичнійшій події 2018 року з’явиться вже найближчим часом.

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин
Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Кам’янець в Instagram: яскраві фото тижня Кам’янець в Instagram: яскраві фото тижня Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО)
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up