Сьогодні мер Кам’янця прозвітує у прямому ефірі перед громадою

Сьогодні мер Кам’янця прозвітує у прямому ефірі перед громадою
фото зі сторінки мера у мережі Фейсбук
  • На телеканалі «Поділля-Центр» міський голова Михайло Сімашкевич візьме участь у проекті #Звіти_наживо.

Кампанія #Звіти_наживо, покликана змінити застарілий формат звітування посадовців на інтерактивне інтерв’ю у прямому ефірі телеканалу «Поділля-Центр».

Кам’янчани мають можливість написати пост чи коментар, де потрібно зазначити суть питання і хештег #Запитай_Сімашкевича. Відповідь на запитання жителі отримають у прямому ефірі вже у п’яницю, 20 липня, о 19:00.

Також канал «Поділля-Центр» зазначає, що якщо упродовж ефіру у вас виникне додаткове питання – поставте його, зателефонувавши
096-688-50-68 (вартість дзвінків згідно з тарифом вашого оператора).

Звіт #Запитай_Сімашкевича відбувається спільно з ВІ «Активна Громада» і Рухом «Чесно».

Нагадаємо, що 19 березня цього року був підписаний меморандум з мером Кам’янця-Подільського Михайлом Сімашкевичем та громадською організацією «ВГО «Інститут «Республіка». У межах співпраці за проектом «Задай курс владі» міський голова має звітувати 1 раз на півроку перед громадянами у прямому ефірі на телебаченні.

Контакти: регіональний координатор ВІ «Активна Громада» у м. Кам’янець-Подільський – Будурович Михайло, телефон: 0978580631, e-mail: mykhailo.b@ukr.net

Примітка. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» — об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка».

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
20 ударів ножем: жителька Кам’янеччини жорстоко поквиталася з турком 20 ударів ножем: жителька Кам’янеччини жорстоко поквиталася з турком
Юні танцюристи студії "Пірует" демонструють майстерність (ФОТО) Юні танцюристи студії "Пірует" демонструють майстерність (ФОТО) Кам’янчани вшановуватимуть пам’ять героїв Небесної сотні Кам’янчани вшановуватимуть пам’ять героїв Небесної сотні Фестивалить червень. Що цікавого заплановано у Кам’янці цього місяця? Фестивалить червень. Що цікавого заплановано у Кам’янці цього місяця?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up