На «Аква-марафон» - до Кам’янця

На «Аква-марафон» - до Кам’янця
  • Вже завтра, 29 липня, у Кам’янці – Подільському відбудуться «Ількові забави».
  • Кам’янецькі родини запрошують взяти участь в «Аква-марафоні».

«Ількові забави» - останній фестиваль цього липня. Проводитимуться розваги у сквері «Гунські криниці». Окрім того, що організатори підготували програму заходів (яку можна подивитися за посиланням), у рамках фесту пройде й сімейні змагання “Аква-марафон”.

Усім учасникам дістануться призи. Але, перш за все, слід попередньо зареєструватися. Зробити це можна буде, зателефонувавши за номером телефону: 067 381 828 3.

Читайте також:

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up