Пауерліфтер з Кам’янця привезла додому «срібло» зі Всесвітніх ігор

• Тетяна Мельник – кам’янецька спортсменика, яка нещодавно привезла додому ще один привід пишатися її спортивними досягненнями.
  • На Всесвітніх іграх у Вроцлаві пауерліфер Тетяна стала срібною призеркою.

Упродовж 20-30 липня у Вроцлаві (Польща) проходять Всесвітні Ігри. Україну та Кам’янець, зокрема, на Іграх представляла Тетяна Мельник. Кам’янчанка на змаганнях виборола «срібло». Українські спортсмени з пауерліфтингу завоювали шосту нагороду у своєму виді спорту і 16-ту для України загалом на Всесвітніх Іграх. Про це інформує УНІАН.

Тетяна Мельник посіла друге місце у змаганнях суперважкої категорії з пауерліфтингу. При власній вазі 73 кг українка за сумою трьох вправ зібрала 620 кілограмів. У присіданні результат українки - 245 кг, у жимі лежачи - 170 кг і у становій тязі - 205 кг.  За сумою балів українку випередила лише американка Боніка Лоу. Бронза - у ще однієї представниці США Лайан Блайн.  Наразі у збірної України вже 16 нагород Всесвітніх Ігор - 3 золоті, 5 срібних і 8 бронзових - та 11-те місце у медальному заліку.

Вітаємо із перемогою! Пишаємося кам'янчанами!