На День міста у Кам'янці презентували колекцію зачісок та одягу (ФОТО)

На День міста у Кам'янці презентували колекцію зачісок та одягу (ФОТО)
  • Вчора, 20 травня, біля Ратуші відбувся захід, присвячений стилю та моді.
  • Презентували колекцію зачісок «DolinskaBeautyCompany»  та одягу від модного дому «PetroSoroka».

В рамках Дня міста у Кам'янці відбулося уже чимало заходів. А вчора, 20 травня, сцена біля Ратуші перетворилася на справжній подіум. Спершу моделі дефілювали із зачісками «DolinskaBeautyCompany» . Опісля відбувся показ літньої колекції одягу від модного дому «PetroSoroka».

Такі заходи для дівчат - справжнє свято. І це вкотре доводить, Кам'янець - стильне місто, що слідкує за останніми трендами.

 

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Надзвичайники гасили авто на вулиці Князів Коріатовичів (ВІДЕО) Надзвичайники гасили авто на вулиці Князів Коріатовичів (ВІДЕО)
Коментарі
keyboard_arrow_up