На проекти для неприбуткових організацій у Кам’янці виділили 50 000 гривень

На проекти для неприбуткових організацій у Кам’янці виділили 50 000 гривень
  • У Кам’янці відбулося засідання конкурсної комісії щодо визначення переможців муніципальних грантів.

  • Загалом на фінасування проектів виділили 50 тисяч гривень.

     

Перше засідання конкурсної комісії щодо проектів неприбуткових організацій відбулося сьогодні, 20 березня. Присутні розглянули як це питання може бути реалізоване у 2018. Також було визначено, що на фінансування одного проекту будуть надавати кошти у розмір від 1-єї до 10 тисяч гривень. Загалом на цей рік виділено на конкурс 50 тисяч гривень.

Щодо пріоритетності використання коштів, то члени комісії визначили її так: соціальна підтримка та адаптація осіб з інвалідністю, безпритульних, малозабезпечених і осіб поважного віку; волонтерство, розвиток громадської освіти, аматорської культури та спорту, творчого потенціалу осіб зазначених категорій.

Про початок конкурсу буде повідомлено пізніше. Відповідний проект рішення буде винесений на засідання виконавчого комітету.

Про це повідомляє офіційний сайт міської ради Кам’янця-Подільського.

 

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
Що кам’янчани постили в Instagram до дня Святого Валентина Що кам’янчани постили в Instagram до дня Святого Валентина
Вогонь охопив будинок на Довжку (ФОТО+ВІДЕО) Вогонь охопив будинок на Довжку (ФОТО+ВІДЕО) Недопалок цигарки спричинив пожежу на вулиці Руська Недопалок цигарки спричинив пожежу на вулиці Руська Подорожуючи Кам’янцем - Подільським. Пізнати місто за 50 гривень Подорожуючи Кам’янцем - Подільським. Пізнати місто за 50 гривень
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up