Надзвичайники на Кам’янеччині врятували 5-тьох людей із напівспущеного човна

Надзвичайники на Кам’янеччині врятували 5-тьох людей із напівспущеного човна
  • Рятувальники допомогли 5-том людям на річці Дністер.

П’ятеро людей 25 липня опинилися у небезпечній ситуації. Надувний човен під час прогулянки річкою Дністер поблизу села Устя Кам’янець-Подільського почав різко спускати, і люди не могли дістатися берега. На щастя, неподалік були надзвичайники, які врятували громадян.

«Державна служба з надзвичайних ситуацій вкотре закликає подолян бути вкрай обережними під час відпочинку на воді: купайтеся лише у відповідних місцях, не заходьте у воду напідпитку, не запливайте надто далеко від берега, пильно стежте за дітьми. Лише тоді відпочинок принесе вам задоволення та приємні враження», - застерігають рятувальники на офіційній сторінці.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Статистика травматизму: минулого тижня травмувалися понад 160 кам’янчан Статистика травматизму: минулого тижня травмувалися понад 160 кам’янчан
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up